V rámci koncertu vystoupili hudebníci z celého regionu zcela bez nároku na honorář. Mezi vystupujícími byla dlouholetá kastelánka zámku Jezeří Hana Krejčová, s klavírní korepeticí Markéty Svobodové ze ZUŠ Litvínov. Ta doprovodila i svou dceru, houslistku Terezu. V barokním duchu bylo i vystoupení žesťového tria Brass Colegium v sestavě Zdeněk Hasil, Václav Novák a Jaroslav Kout.

Při zahájení a ukončení koncertu zazněly Intrády Jiřího Ignáce Lineka, Ondřeje Antona, Jeana Josepha Moureta a skladby Jana Dismase Zelenky, Johna Dowlanda a Johanna Erasma Kindermanna. Na vystoupení navázala Marie Ernstová, kytaristka, flétnistka a učitelka ZUŠ Most. Zahráli i Kateřina Kubíčková a Zdeněk Hasil. Barokní blok koncertu završila flétnistka Tereza Vodáková na příčnou flétnu s klavírní korepeticí Larysy Chytriak, která působí v ZUŠ Litvínov.

Po přestávce vystoupila Lucie Kaftanová s vlastními autorskými skladbami. Teplická rodačka, zpěvačka, klavíristka a skladatelka Heda Trejtnarová zazpívala vlastní tvorbu. Na závěr programu se umělci rozloučili Kdyby se v komnatách z dílny Zdeňka Svěráka a Jaroslava Uhlíře.

Během koncertu se vybralo 4050 korun, které byly věnovány zámku Jezeří.

(kaf)