V pátek a v sobotu (9. a 10. 11) se v obci Obrnice na Mostecku koná dvoudenní akce pro zabezpečení majetku občanů. Po oba dny se budou prezentovat firmy, které se zabývají zabezpečením domů a podávat rady a odbornou konzultaci pro občany.
Dále mohou lidé navštívit Centrum volného času v Mostě, kde v sobotu od devíti hodin proběhne seminář alternativní mediciny s Mirkou. „Akce je určena por všechny občany, jakéhokoliv věku. S léčitelkou proběhne diskuze, lidé se mohou zeptat na vše, co je zajímá,“ sdělila Štěpánka Dekastellová z Centra volného času v Mostě. Seminář bude končit ve 14 hodin.
Rodiče mohou v sobotu své ratolesti poslat na výlet do zoologické zahrady v Děčíně, který pořádá Dům dětí a mládeže. Sraz je v osm hodin v hale vlakového nádraží v Mostě. Cena za dítě je 150 korun.
V neděli ve 12 hodin začne v mosteckém Repre třídenní veletrh vzdělávání Sokrates. „Má pomoci dětem při výběru povolání,“ řekl ředitel úřadu práce Oldřich Malý. Veletrh je pro žáky 8. a 9. tříd základních škol. Představí se jim desítky středních škol a učilišť.