Mostecký hudební klub Rokáč Vinohrady přivítá dvojici kapel z Berouna. Přijedou Bulldog a Padlí Andělé. Skupina Bulldog koncertuje už 4 roky po vlastech českých. Najeto má už skoro stovku živých koncertů a teď vydává svoje druhé CD s názvem Cítíte se nevesele?…

Vymezuje se jen a jen na vlastní tvorbou s českými texty. Hraje v klasické sestavě bicí, dvě kytary, baskytara a zpěv. Kapela vznikla v únoru 2015 a hned začala zkoušet jednou týdně v Rock Club Prdel Beroun. Na podzim 2015 se stabilizovala její sestava a začalo se koncertovat. V prosinci téhož roku přibyl čtvrtý člen, kytarista Doctor Bulldog. V září 2016 pak Bulldog nahráli své první CD názvem Chucky 2016.

Padlí Andělé jsou také z Berouna a nedávno oslavili roční výročí kapely. Mají také už vydané své CD s názvem Černá křídla 2018. Hrají v podobné sestavě, s výjimkou zpěvu. Tam je mladá zpěvačka Monika. Kapela se vymezuje výhradně na svojí autorskou tvorbu s českými melodickými texty, s poněkud temnější a mystickou charakteristikou.

Hlavní protagonisté skupiny Martin s Lukášem se začali scházet už někdy na jaře léta páně 2017. Původně jen kvůli tréninku, zablbnutí si a pivu. Nicméně vzniklo z toho pár nápadů, které se později hodily. Premiéru měla kapela 29. září loňského roku.