Sobota 27. dubna bude v Music areně Nový Obzor v Mostě patřit bigbeatové klasice. Dorazí Beatles revival a v průběhu dvou hodin návštěvníky provede hudební tvorbou legendární liverpoolské skupiny.

Dokonalé vystoupení, neuvěřitelná image a skvělé kostýmy. Beatles Revival z Kladna lpí na dokonalosti, takže i velký detailista bude mít problém je rozeznat od originálu. Po koncertě pak bude následovat after party s DJ Honzou. Začíná se ve 20 hodin.

Mostecký fotbalový klub čeká derby v sousedním Chomutově.
Kam za fotbalem: Třetí Souš hostí Březovou. MFK čeká venku Chomutov

The Beatles Revival Band z Kladna je jedna z nejúspěšnějších evropských revivalových skupin. Vystupuje od roku 1996 a má za sebou více než 1 700 úspěšných koncertů, TV natáčení, vystoupení v divadlech a kulturních centrech, na firemních party a plesech, večírcích, festivalech a Silvestrech, a to nejen v Čechách ale i v Holandsku, Polsku, Francii, Maďarsku, na Slovensku, a dokonce v rodišti legendární čtveřice, severoanglickém Liverpoolu! 

Klíčem k tomuto obrovskému úspěchu je nejen dokonalé nastudování a provedení každé z padesáti skladeb, které má skupina v repertoáru, ale i neuvěřitelná fyzická a hlasová podobnost členů skupiny s opravdovými Beatles. Perfektní image doplňují čtyři sady přesných kopií kostýmů, ve kterých Beatles vystupovali, stylové účesy a detailní pohyby.