Program bude velkou přehlídkou mistrů Evropy a světa. Pojat bude také jako Dárek pro maminku, tedy slavnostní večer ke Dni matek. Taneční galavečer na velké scéně Městského divadla v Mostě začíná v 17.30 hodin.

Taneční studio vzniklo po důkladné rozvaze, při níž chtěla zakladatelka rozšířit nabídku tanečního vyžití v Mostě.
Právě touha změnit věci k lepšímu stála na začátku cesty, v níž se zakladatelka studia Kamila Hlaváčiková rozhodla proměnit svůj sen v taneční ráj.

Tři desítky let tanečních zkušeností, včetně dlouhodobé lektorské činnosti, ji spolu s otevřením tanečního studia před 14 lety předurčuje k předávání těchto zkušeností nejširší veřejnosti.

Má za sebou taktéž úspěchy na poli různých soutěží jak celorepublikových, Evropských, tak světových a účast na nespočtu vystoupení jak v ČR, tak i v zahraničí.

Studio se pyšní několika významnými tituly, je několikanásobným mistrem České republiky, stejně tak mistrem Evropy a mistrem světa v různých věkových kategoriích a tanečních disciplínách, jako jsou plesové formace, karibské tance, latinské formace, show dance, mažoretkové formace, roztleskávačky, contemporary nebo výrazový tanec.