Teplická parta s pošetile romantickým názvem Deviant CZ hraje od roku 1999. V roce 2017 vydali debutové album „Jsem to já…“. V Rokáči Vinohrady Deviant vystoupili na vánočním večírku na konci roku 2017. Členové skupiny: Martin Sluka (zpěv), Jakub Novák (doprovodná kytara a vokály), Jiří Černý (sólová kytara a vokály), Ondřej Duda (basa a vokály), Tomáš Kovtan (bicí).

Hudební skupina Deaken byla založena v Lounech v roce 2014 jako studiový projekt kytaristy Jacoba a bubeníka Kenjiho. V roce 2017 se studiový projekt mění na plnohodnotnou kapelu. Hudební směr kapely byl jasný již v zárodku projektu - moderní rocková muzika jemně podkreslená samply. V tvorbě skupiny však nalezneme spousty hudebních vlivů jako je metal, metalcore, hip hop, rap, progressive. Texty písní jsou v angličtině a dá se říct, že jejich obsah vystihuje životní příběhy, chmury a alter ega všech členů kapely.

Hard rock’n’rollová partička Tarantule přijede z Chabařovic. Ozzy Tlačbaba (kytara), Radek Koňas (kytara), Michael Molnár (basa), Štěpán Vojta (bicí).

Avizovaný začátek koncertu je v 19 hodin.

Deaken - Salvation  Zdroj: YouTube.com/Deaken