Podvečerní degustace vín od regionálních vinařů, noční promítání filmu proběhne kromě Mostu také v Ústí nad Labem. Chybět nebudou piknikové koše, lehátka i posezení na židličkách. Akce Letní biják tak přenese vinnou sklizeň v sobotu 1. srpna do ústeckých městských sadů a v neděli 2. srpna na mostecký autodrom do areálu polygonu.

Celý program začíná vždy už v 17 hodin. Na návštěvníky budou čekat regionální vinaři s degustacemi svých vín, stánky s občerstvením i hudební vystoupení. Zhruba v 21.30 hodin, tedy se setměním, začne promítání nového českého filmu 3Bobule.

„Připravili jsme řadu balíčků posezení, aby návštěvníci nemuseli nosit vlastní deku nebo skládací židli a vychutnali si tak film se vším všudy. Máme v zásobě lehátka, židle a pro fajnšmekry i piknikový koš s dekou, občerstvením a vínem. Navíc mají návštěvníci s každým balíčkem rezervované místo v prvních řadách. Prostě všechno, co k dokonalému filmovému zážitku potřebujete,“ popsal Letní biják ředitel pořádající agentury Dream PRO Luboš Machoň.

Všechny informace i balíčky posezení najdete na webu www.letnibijak.cz.

Zdroj: Youtube

3Bobule - trailer  Zdroj: YouTube.com/Totalfilm.cz

3Bobule volně navazují na předchozí dvě úspěšné komedie z filmové série Bobule. Diváci se mohou opět těšit na setkání s osvědčenou hereckou dvojicí Terezou Ramba a Kryštofem Hádkem. Oba předchozí díly Bobulí vidělo v kinech 800 tisíc diváků, 3Bobule teď vedou v žebříčcích českých kin. „Vy se ale nemusíte v letním počasí pařit v kině, pojďte si vychutnat tenhle vinný zážitek pod širým nebem,“ zvou pořadatelé akce.

Akce Letní biják je spolupořádána ve spolupráci s Autodromem Most, Statutárním městem Ústí nad Labem, Sklípkem na Masaryčce, Zahradou Čech, JKN Stavbami, Univerzitou J.E. Purkyně a hokejovým týmem North Wings.