Přestože muzikanti připravují show, kterou od nich zatím jejich fanoušci neviděli, druhým dechem dodávají, že koncerty budou stát především na energii a zábavě, které dokážou vtáhnout do děje fanoušky všech věkových skupin. Začátek koncertu v rockovém klubu Attic je ve 20 hodin.

Zároveň kapela přichází s novým klipem ke skladbě Magdaléna. Je sestříhaný ze záběrů vyprodaných podzimních koncertů a fanouškům ukazuje, na co se mohou těšit od února ve větších sálech. „Tohle turné bude určitě naše největší. Moc se těšíme a chystáme i spoustu technických vychytávek. Ale naši skalní fanoušci se nemusejí obávat, že bychom měli laserovou show, se kterou budeme sestřelovat družice nebo zlatý slony tančící na chobotech. Prostě si nemyslíme, že je to to nejdůležitější. Lidi chodí na naše koncerty hlavně kvůli silné energii, kterou se my sami snažíme posílat z pódia a tu za nás žádný blikátka neudělají," říká kytarista Rybiček 48 Petr Lebeda.

Jeho spoluhráči doplňují, že do každého vystoupení jdou, jako by to mělo být jejich poslední, stejně tak i do následné afterpárty s fanoušky. „Takže pak děkujeme za každý nový ráno a slibujeme, že už nebudeme pít. Což nám pravidelně vydrží nejpozději do dalšího koncertu," říká zpěvák a baskytarista Kuba Ryba a dodává, že to, jak může skončit jejich životní styl, zachytili muzikanti humorně v aktuálním kontroverzním klipu.

V něm sám zemře a během rozlučkové party v krematoriu se probere k životu. „Je to stejný jako v tom klipu, prostě střídáme fáze nesmrtelnosti a umírání. Na koncertech jsme nesmrtelní, pak si lížeme rány a počítáme čas do dalšího koncertu a nové fáze nesmrtelnosti," uzavírá.

V roli předkapely se představí velký nový talent české scény John Wolfhooker, který sbírá úspěchy i v zahraničí.

Roman Helc, BrainZone Promotion