Kino Kosmos Maxi - dnes 17.30 a 20.00: VRATNÉ LAHVE. premiéra, ČR. Hlavním hrdinou je bývalý učitel Josef Tkaloun, který přijme brigádnické místo ve výkupu lahví. Malý prostor, kde se potkávají lahve s lahvemi a lidé s lidmi, je svébytným mikrosvětem, plným tragikomedických osudů.

Kino Kosmos Midi - dnes 19.00: FILMKLUB - SEJDEME SE V EUROCAMPU. Premiéra, ČR, DVD projekce. Dokumetární film Eriky Hníkové ze zdánlivě obyčejné české vesnice Běšiny, která nemá hospodu. Na okraji vsi však stojí Eurocamp. Předfilm - Čtyři kroky dvojpůlka.

Kino Citadela Litvínov - dnes 19.00: MOST DO ZEMĚ THERABITHIA. Fantasy, český dabing. Jesse není ve škole příliš oblíben, což se chystá změnit výhrou na běžeckých závodech. Plány mu ovšem zkřáží nová žákyně Leslie. Společně vytvoří fantastický kouzelný svět v lese, kde vládnou jako král a královna.

Docela velké divadlo Litvínov - dnes 9.30: ZVÍŘÁTKA A LOUPEŽNICE. Pohádkový písničkál Jany Galinové a Jana Turka o Honzovi a jeho zvířátkách, o loupežnici Barboře a o tom, že hudba dokáže zázraky.