V sobotu 25. února proběhne v obci Bečov masopustní rej s karnevalem. Bude od 13 do 17.30 hodin na náměstí a v kulturním sále. Od 13.30 hodin projde obcí hromadný průvod masek. Návštěvníci se mohou těšit i na polní kuchyni, zabijačkové speciality, flašinetáře, kouzelnickou show, dětskou diskotéku a na soutěž o nejoriginálnější masku masopustu.

Hora Sv. Kateřiny, Horní Jiřetín

V sobotu budou slavit masopust i v městečku Hora Svaté Kateřiny. Sraz je v 8.45 hodin na náměstí, v 9 hodin vychází průvod do ulice Kamenná, Stříbrná, zkratkou Ecce Homo do Dolní Kateřiny, ke kapličce sv. Bernarda, dále ulicí Dolní až k dětskému domovu. Poté zpět na náměstí, Růžový vrch, ulicí Dlouhá a zase zpět na náměstí. Ti, co nepůjdou do průvodu, mohou připravit pro maškary něco na zahřátí a k zakousnutí.

Od 12 hodin budou v sále horského domova na náměstí zabijačkové hody. Jiří Sejval připraví domácí zabijačkové pochoutky - jitrnice, jelita, tlačenku, teplou prdelačku a guláš. K pití bude pivo, svařák, káva a čaj.

V neděli bude masopustní průvod v Horním Jiřetíně. Začne v 15 hodin tradičně u oděvního závodu Triola a skončí u kulturního domu. Masky jsou vítány.