Maxi se od čtvrtka až do středy vždy od 17.30 a 20.00 hodin promítá FILM MĚSÍCE ÚNORA, český snímek SVATBA NA BITEVNÍM POLI. Úsměvná komedie o chlapech s hlavou v oblacích, hříšných touhách lásky a jedné svatbě, která skončila málem jako bitva u Waterloo. Hrají Bolek Polívka, Zlata Adamovská a Josef Somr, režie Dušan Klein. Film SVATBA NA BITEVNÍM POLI má také ve čtvrtek v 15.00 hodin předpremiéru v mostecké knihovně.

 

V kině Midi, jako každý čtvrtek, opět pokračuje FILMKLUB. Na programu bude německý snímek NEBE NAD BERLÍNEM. Andělé procházejí místy plnými samoty, bezútěšnosti, stávají se svědky lidského neštěstí. Až po této kalvárii přichází katarze, nic není zadarmo: krása se objevuje skrze bolest, naděje skze utrpení. Režie Wim Wenders.

 

Od pátku do neděle pak v Midi poběží americká komedie SKÓRUJ!. Bývalý ping-pongový šampión je pověřen vládou infiltrovat podsvětí a zúčastnit se ilegálního světového turnaje, kde neplatí žádná pravidla. Musí zneškodnit organizátora zápasu, obávaného zločineckého bosse (Christopher Walken).

 

V Midi se pak od pondělí do středy bude hrát americký thriller SEJMI JE VŠECHNY. Tanec mezi kulkami od začátku až do konce. Naštvaný drsňák (Clive Owen) za pomoci krásné prostitutky (Monica Bellucci) ochraňuje novorozence před padouchem (Paul Giamatti), který mu usiluje o život. V Midi se promítá každý den od 19 hodin.

 

V kině Maxi pokračují pravidelné nedělní pohádky, vždy od 15 hodin. Tentokrát bude na programu animovaný film SIMPSONOVI VE FILMU. Jeden z nejúspěšnějších televizních seriálů konečně na filmovém plátně. Populární žlutá rodinka ze Springfieldu bude tentokrát čelit globálním výzvám a Homer provede nejhorší věc svého života. V animovaném filmu se dočkáte všech oblíbených postav i se skvělým českým dabingem.