V Maxi se od čtvrtka 4. října až do středy 10. října promítá Film měsíce října - Medvídek. Už sedmá černá komedie z osvědčené dílny režiséra Jana Hřebejka a scénáristy Petra Jarchovského. V příběhu o trojici kamarádů a jejich partnerkách hrají Aňa Geislerová, Roman Luknár, Jiří Macháček, Táňa Vilhelmová, Ivan Trojan a Nataša Burger. Ve velkém kině se promítá vždy od 17.30 a 20.00 hodin. Český film Medvídek má také dnes v 15.00 hodin předpremiéru v mostecké knihovně.
V kině Midi bude ve čtvrtek 4. října opět Filmklub. Na programu bude koprodukční snímek Irina Palm. Tragikomedie o padesátnici Maggie, která se kvůli penězům pro nemocného vnuka nechá zaměstnat v erotickém klubu londýnského Soho. Skvělá Marianne Faithfull v hlavní roli. Od zítřka do neděle pak v Midi poběží americký film Prokletí domu slunečnic. Rodina Solomonových se přestěhovala na farmu v Severní Dakotě. Hrozivá zjevení vidí pouze děti, dům začíná zjevovat svoji minulost. Duchařský horor režírovali bratři Pangové (Sniper z Bangkoku, Oko 1 - 3). V Midi se pak od pondělí 8. října do středy 10. října bude hrát mexicko-španělský titul Faunův labyrint. Fantasy film o dívce, která ve válečných časech utíká do starodávného labyrintu. Snímek, který obdržel tři Oscary za výpravu, kameru a masky, natočil Guillermo del Toro (Hellboy). V Midi se promítá každý den od 19 hodin.
V kině Maxi pokračují pravidelné nedělní pohádky, vždy od 15 hodin.
Tentokrát bude na programu animovaný film pro celou rodinu Shrek třetí. Ve třetím pokračování animovaného trháku se zelený zlobr Shrek společně s oslíkem a kocourem vydá hledat teenagera Artuše, nástupce trůnu království Za sedmero horami. Mezitím chce království ovládnout zhrzený Krasoň a tak se princezna Fiona musí bránit společně s elitním komandem princezen, které tvoří Sněhurka, Popelka nebo Růženka. Nebudou také chybět draslíci, roztomilí potomci Oslíka a Dračice a další záplava pohádkových postaviček.⋌