Sobota 3. června

Meziboří
Pohádkový den dětí
Start je na tenisových kurtech od 13 hodin, před vstupem do lesa zdolávání překážek na víceúčelovém hřišti, cíl je na mezibořské sjezdovce do 19 hodin. Na děti čeká malování na obličej a opékání buřtů, vystoupí country skupina FO3.

Ponorka Litvínov
1. Litvínovský turnaj Magic: The Gathering
od 16 hodin. Turnaj v karetní hře pro malé i velké Magic: The Gathering. Vstupné zdarma

Hipodrom Most
Extrém Bike Most
16. ročník mosteckého maratonu na horském kole je zařazen do seriálu ČP MTB maratonů. Trasy: Extrém – 72 km, Extrém Junior 56 km, Hobby – 35 km, Minibike – 6 km a SuperMinibike – Děti 7 let a mladší.

Podkrušnohorské technické muzeum
Dětský den a slavnostní otevření úzkokolejky
Soutěže, rýžování českých granátů, zdobení perníčků, hornická alchymie, stará vojenská technika, dudácká kapela, práce sklářů. Od 10 hodin.

Oblastní muzeum v Mostě
Fler jarmark
Prezentace mosteckých a litvínovských škol, vernisáž ZUŠ F. L. Gassmanna Most, koncerty, divadlo, dílny pro děti i dospělé, charitativní bazárek, občerstvení. Od 10 do 18 hodin.

Lom
Oslava dětského dne na náměstí
Klaun, soutěže, jízdy na koních a další zábava, po 17. hodině koncert místních hudebních skupin. Během akce výstava drobného zvířectva, holubů a exotů. Od 15 hodin,

Středisko volného času Most
Chovatelská přehlídka trofejí spárkaté zvěře
Ke zhlédnutí budou trofeje zvěře srnčí, jelení a mufloní, která byla odlovena v honitbách okresu Most v mysliveckém roce 2016. Od 13 hodin.

Litvínov
2. Sraz historických vozidel
Náměstí míru, od 8 hodin. Od 11.30 spanilá jízda městem.

Planetárium Most
Jarní hvězdné povídání pro děti
Pořad o jarních souhvězdích pro děti od 5 let. Od 15.30 hodin

Černice
Dětský den v Černicích a Černická dvanáctistovka
Závod je od 10 hodin, start u Hostince u Jezeří. Den dětí: tradiční odpoledne plné soutěží a her začíná od 14 hodin na stejném místě.

Neděle 4. června

Planetárium Most
Perly jarních nocí
Populárně naučný program o souhvězdích jara, doporučeno od 10 let. Od 16.30 hodin

Litvínov, Zámek Valdštejnů
Vodnický den dětí v zámku
Vodnická taškařice s Vílou Elvírou – zábavná show s upovídaným vodníkem a vílou, děti loví rybičky, sbírají dušičky, učí se vodnické tanečky, nechybí ani mořské příšery z dlouhých tvarovacích balonků. Citadela – Disko show ke dni dětí – od 16 hodin. Od 11 a 14.30 hodin