Prázdninové fotosoutěže „Moje prázdniny“ se mohou zúčastnit všichni ve věku od šesti do osmnácti let. Akce potrvá do konce srpna.
„Prázdniny jsou pro děti dobou objevování nových míst a přátel. Cílem soutěže je, aby děti svoje prázdninové zážitky zachytily na fotografiích a podělily se o ně s ostatními. Navíc mohou za své výtvory získat zajímavé ceny,“ řekl Jiří Brichta, ředitel obchodního centra Central Most.

Soutěž je rozdělena do tří věkových kategorií a jejím zadáním je fotografování zajímavých míst, osob, zážitků a všeho, s čím se děti během prázdnin setkají.

Výherci soutěže v každé kategorii si jako první cenu odnesou mobilní telefon s fotoaparátem a dárkový balíček, druhé místo je oceněno softwarem pro zpracování fotografií a dárkovým balíčkem, třetí umístěný získá knihu o fotografování a dárkový balíček. Snímky vybrané porotou budou od září vystaveny v prostorách Central Most a na webových stránkách Deníku a veřejnost svým hlasováním vybere výherce hlavní ceny, kterou tvoří digitální fotoaparát Panasonic.

V porotě soutěže zasedne Zdeněk Koza, fotograf Mosteckého deníku, Jaroslav Šindler, učitel na Základní umělecké škole F. L. Gassmanna, a Jiří Brichta, ředitel obchodního centra Central Most. Funkci čestné předsedkyně poroty přijala Hana Jeníčková, náměstkyně primátora Mostu.

Central Most otevřel letos 15. května. Součástí projektu je i Rezidence Odeon, komplex se stovkou bytů, který bude dokončen v závěru letošního roku .

PRAVIDLA FOTOGRAFICKÉ SOUTĚŽE
Fotografie do soutěže je možno zasílat v tištěné podobě na adresu OC Central Most, Radniční 3400, 434 01 Most (obálku je nutno označit heslem „Moje prázdniny“), nebo v elektronické podobě na emailovou adresu soutez@centralmost.cz.
K zaslaným fotografiím musí soutěžící připojit své jméno a příjmení, adresu, datum narození a telefon. Soutěžící v kategorii 6 – 10 nebo 11 – 15 let doplní i jméno a příjmení, adresu a telefon na své rodiče nebo zákonného zástupce.
Každý soutěžící může do soutěže poslat nejvýše tři fotografie.
Podrobná pravidla soutěže jsou k dispozici na www.centralmost.cz.