Příměstský tábor

Děti o jarních prázdninách nemusí trávit svůj volný čas u televize či počítače, ale mohou využít příměstský tábor plný zážitků. Ten je naplánovaný na týden od 15. do 19. února a po tuto dobu se o děti postarají zaměstnanci CVČ, vždy od 8 do 15 hodin.

„V pondělí budou pro děti připravené výtvarné aktivity v ateliéru a sportovně zábavné soutěže. V úterý budeme bobovat na Resslu, ve středu navštívíme knihovnu s přednáškou, besedou a promítáním filmu. Neprozradím však, o jaký film se jedná, to je překvapení. Ve čtvrtek si uděláme výlet na Moldavu a v pátek půjdeme bobovat za golfový areál. Snažíme se pro děti vytvořit pestrý program, aby poznaly místa také tam, kde ještě dosud nebyly,“ doplnila program Štěpánka Dekastellová, pracovnice CVČ v Mostě.

Rodiče by s sebou měli dětem přibalit vždy svačinu a obléci je do teplého oblečení a obuvi. Cena poukazu na příměstský tábor je 450 korun.

Zájezd v Bedřichově

Centrum připravilo také týdenní pobytový zájezd v Bedřichově v Jizerských Horách od 13.do 20. února.

Zájemci budou ubytováni v penzionu Vermont, který je pouhých sto metrů od lyžařského vleku. Ve středisku Bedřichov probíhá intenzivní výuka lyžování, prostředí je tam uměle zasněžováno. Je tam také možnost večerního lyžování, které je výhodné především pro malé děti. S ohledem na charakter střediska je akce určena především začínajícím a mírně pokročilým lyžařům.

Zájezd stojí 3 850 korun, cena zahrnuje ubytování, stravování (plná penze), dopravu autobusem, pedagogický dozor a každodenní výuku lyžování. Za příplatek tisíc korun také šestidenní skipas. Děti se mohou také těšit na různé soutěže, diskotéku a spoustu zábavy.

Pro bobaře Kamenice

CVČ nezapomnělo ani na bobaře a sáňkaře, kteří si mohou svůj volný čas užít od 13. do 20. února ve Studené u České Kamenice. Zájezd vyjde na 2 350 korun a v ceně je zajištěno ubytování v hotelu Kamzík ve dvou až pětilůžkových pokojích, stravování (plná penze) a doprava autobusem. Pro děti bude připravena kromě sáňkování, bobování, různých her, soutěží a výletu do České Kamenice také celotáborová hra.

Odjezd bude 13. února v 9.30 hodin z parkoviště za Českou spořitelnou v Mostě a návrat 20. února kolem 11.30 hodin opět na stejné místo.
Na tento zájezd se mohou přihlásit také sami rodiče s dětmi, pro které bude upravený program a cena. Budou také sáňkovat, bobovat, malovat, cvičit, promítat a soutěžit. Za příplatek si mohou objednat saunu a masérku.

Cena pro rodiče je 2 650 korun, pro dítě od 5 let 2 350 korun. V ceně poukazu je zajištěno ubytování ve dvou až pěti lůžkových pokojích, stravování (plná penze) a doprava autobusem.

Pro více informací si zavolejte přímo do Centra v Mostě, a to na telefonní číslo 476 126 600.