Pomstychtivá mladá žena s andělskou tváří po návratu z vězení hledá odplatu – za zločin, který nespáchala, za příkoří, které musela vytrpět, za ztracenou dcerku, kterou musela opustit.


Pomsta muži, který chladnokrevně zavraždil pětiletého chlapce a pod pohrůžkou, že hlavní hrdince Geum-ja, zavraždí dceru ji donutil k doznání činu, který nespáchala. Z devatenáctileté dívky se tak stala vražedkyně dětí, jejíž exemplární potrestání žádaly davy lidí.


Povede se jí také nalézt dceru, kterou adoptovali australští náhradní rodiče. A nakonec se jí povede nalézt i muže, jenž byl strůjcem jejího osudu.
Když zjistí, že má na svědomí několik dalších dětských životů, neváhá a rodiče dětí i s policejním komisařem, který nikdy nevěřil, že právě ona dítě zabila, pozve na ne příliš příjemné posezení s vrahem.


Film už není jen přehlídkou nechutných a srdcervoucích scén, jako tomu bylo u Old Boye, ale jakousi vizuální poezií korespondující s hrdinčiným pohledem na svět. Snímek byl oceněn na festivalu v Benátkách Malým zlatým lvem.