"Podařilo se vypátrat 3 hledané osoby. Policisté získali dva důležité poznatky z probíhajícího trestního řízení, které ocení kolegové z kriminálky. Hlídkám se podařilo doručit adresátům i dvě písemnosti z Okresního soudu Karlovy Vary," sdělil k výsledku mluvčí mostecké policie Václav Krieger.

Podle něj došlo při kontrolách v problémové lokalitě Stovek i na řidiče. Při akci hlídky zastavily 4 osobní automobily a dva řidiči odjeli s blokovou pokutou.

Proč jsou opakované kontroly ve Stovkách v Mostě? Uniformované hlídky plnily úkoly, které vzešly z jednání od kulatého stolu, a na kterých se dohodli zástupci vedení Policie České republiky, územního odboru Most a městské policie. Cílem je hlavně zvýšení pocitu bezpečnosti na daných místech. Nedílnou součástí opatření je pátrání po osobách, kontrola cizích státních příslušníků bez potřebných dokumentů a získávání poznatků nejen v souvislosti s drogovou problematikou. Že tato spolupráce  mezi strážníky a policisty funguje, opět deklarují výsledky kontrol.

Tohle vám možná uniklo: Velké muzeum uprostřed Mostecka má pozoruhodný plán. Chce oživit těžní věž

Zdroj: Martin Vokurka