„Byli jsme horší ve všem a soupeř vyhrál zaslouženě,“ přiznal zklamaný Országh, jehož tým pět z posledních šesti zápasů prohrál. V tabulce je za ním pouze Zlín a nováček z Českých Budějovic…

„Od začátku jsme tahali za kratší konec. Nedali jsme šance, a tak soupeř překlopil výhru na svoji stranu. Výkon nebyl dobrý, asi jsme nebyli nastavení v hlavách, nevyužili jsme dokonce ani dlouhou přesilovku. Trošku jsme se zvedli až ve třetí třetině, ale to je strašně málo. Máme před sebou poslední zápas roku, musíme v něm nastoupit úplně jinak,“ řekl litvínovský trenér Vladimír Országh.

Ve středu uvadající litvínovská parta nastoupí v 31. kole nejvyšší soutěže už od 15.30 v podkrušnohorském derby v Karlových Varech.

Nespokojený kouč na hráčském trhu hledá posily, potřebuje mužstvo oživit. Není ale příliš pravděpodobné, že se už v tomto duelu nějaká představí. „Ano, kluci s námi už trénují, šanci dostanou i mladíci, ale pokud nebudou ty přesuny dotaženy, tak to nechci komentovat,“ uvedl Országh k rošádám v hráčském kádru s tím, že bek Jiří Říha bude pro zranění chybět do konce sezony a budoucnost kanadského útočníka Samson Mahboda, jenž rovněž není fit, je nejistá.

Dominik Pavlát vynuloval Litvínov.
Expirát Pavlát se dočkal první extraligové nuly. Vychytal chřadnoucí Litvínov