Krušnohorci prohrávali 0:2, v poslední třetině ale vývoj čtyřmi góly otočili. O zvrat se zasadili tři veteráni Trávníček, Kašpar a Hübl, který se prosadil hned dvakrát. Švédská posila Hedberg se uvedl přihrávkou na vítězný gól Trávníčka.

„Jsme rádi, že se nám povedlo vyhrát takovýmhle způsobem. Byla to trochu vzpoura veteránů. Doufám, že na to navážeme v dalších zápasech,“ radoval se 41letý útočník Viktor Hübl.

Litvínov vyhrál počtvrté z posledních pěti kol a potřetí pod trenérem Kýhosem.

Kometa si přichystala bleskový výpad a po gólech Holíka a Vincoura vedla v 9. minutě 2:0. Obě trefy dělilo jen 36 sekund. Litvínov se tentokrát nesložil. Na gól si ale musel počkat až do 38. minuty, kdy se prosadil individuální akcí Jarůšek.

V posledním dějství přišel parádní obrat. Hübl s Trávníček během dvou minut otočili na 3:2 a za další dvě minuty dorazil hosty opět Hübl. V předposlední minutě pak přidal razítko na výhru Litvínova Kašpar.