Oba se se severočeským klubem dohodli na dvouletých smlouvách. Ze současných hráčů se klub dohodl na nových smlouvách s brankářem Jakubem Soukupem (1 rok), obránci Markem Baránkem (2 roky), Janem Strejčkem (1 rok plus 1 rok opce) a útočníkem Ondřejem Jurčíkem (2 + 1). Další jednání pokračují.

Jan Ščotka (narozen 20. května 1996) je rodákem ze Vsetína a jeho hokejovým odchovancem. Bývalý juniorský reprezentant se účastnil světových šampionátů do 18 i 20 let. Extraligu si zadák, který brzy oslaví 22. narozeniny, poprvé zahrál v dresu Pardubic v ročníku 2014/15. V Dynamu působil až do letošního roku. V nejvyšší soutěži má na kontě téměř dvě stovky utkání.

David Tůma (narozen 4. května 1991) se hokejově vyučil v Ústí nad Labem a v pražské Spartě, kde se prosadil v dorostu. Rovněž je bývalým juniorským reprezentantem a účastníkem MS do 18 i do 20 let. Ve Spartě v ročníku 2009/10 poprvé okusil extraligu a v následujícím ročníku rovněž. Poté působil v první lize. V Litoměřicích, nejdéle (čtyři roky) v Ústí nad Labem a na Kladně. Zde byl v minulé sezóně kapitánem a třetím nejlepším střelcem základní části celé WSM ligy s 23 góly. V jednom utkání zasáhl v dresu Pardubic i do nejvyšší soutěže. V baráži, v níž nastupoval i proti Vervě, zaznamenal 6 kanadských bodů (3+3).