„Plzeň každou naši chybu potrestala a to rozhodlo. Je to škoda," povzdechl si střelec druhého litvínovského gólu Jakub Černý.

„Dali jsme do toho všechno, ale bohužel to nevyšlo. Do Plzně se pojedeme poprat o postup a snad to dotáhneme," věří skvělý gólman Vervy Pavel Francouz.

„Zápas rozhodly individuální chyby. Gól na začátku třetí třetiny byl hřebíček a pak už jsme se trápili. Na klucích bylo vidět, že jim to nejde," přiznal Vladimír Jeřábek. „Sedmý zápas bude otevřený. Poslední krok je těžký a uvidíme, kdo ho udělá," dodal trenér Litvínova.

Litvínov - Plzeň 2:5 (1:1, 1:2, 0:2)

Branky a nahrávky: 10. Piroš (J. Černý, Rapáč), 29. J. Černý - 19. Jan Kovář, 30. Martin Straka z trest. střílení, 40. Johnson (J. Jeřábek, Jan Kovář), 42. Lev (Pletka, Vampola), 43. Martin Straka (Johnson, Jan Kovář). Rozhodčí: Minář, Mikula - Kostka, Bláha. Vyloučení: 4:6, navíc J. Černý (Litvínov) 10 min. Využití: 0:1. V oslabení: 0:1. Diváci: 7000 (vyprodáno). Stav série: 3:3.

Litvínov: Francouz - Kousalík, Kubát, Stříteský, Sklenička, Gula, Brejčák, Posmyk, Jareš - Rapáč, Hübl, Lukeš - J. Černý, Piroš, Ručinský - Gerhát, Lapšanský, R. Pšurný - Martynek, Hanzl, Trávníček. Trenéři: V. Jeřábek a Rosol.

Plzeň: Mazanec - Slovák, Jiří Hanzlík, J. Jeřábek, St. Pierre, Mozík, Frolo - Johnson, Jan Kovář, Martin Straka - Kratěna, Vampola, Pletka - Petruška, Kašpařík, Vlasák - Hollweg, Lev, Dvořák. Trenéři: Razým, Michal Straka, J. Špaček a Pejchar.