„Klíčovým momentem celého zápasu pro mě bylo po našem snížení na 3:2, kdy jsem trošku cítil, že domácí nejsou úplně ve své kůži, tak nás přibrzdila tři vyloučení a ze všech tří jsme inkasovali branky. To by se jednoznačně stávat nemělo, ale bohužel tam, kde jsme se nadechovali, jsme naší nedisciplinovaností zabrzdili a de facto úplně znehodnotili to utkání,“ viděl ve Vítkovicích hostující kouč Karel Mlejnek.

I Vítkovice měly svou nepříjemnou sérii. S Litvínovem ji zlomily. V tabulce jsou na nelichotivé dvanácté figuře.

Litvínovský brankář Matej Tomek.
Čtvrtá prohra Litvínova venku v řadě... Vítkovice naopak ukončily sérii

„Už to trvá dlouho, co jsme nezískali tři body. Druhá polovina první třetiny, dali jsme gól a myslím, že jsme ji odehráli dobře. Ve druhé třetině jsme navýšili na 2:0, ale hrozně brzy jsme si nechali dát gól na 2:1 a zase se to tam nějakým způsobem přetahovalo. Pak jsme navýšili na 3:1 a na začátku třetí třetiny jsme dostali na 3:2. Tam jsme se strachovali, ale potom jsme si pomohli těmi speciálními týmy a konečně jsme v nich dali góly,“ oddechl si vítkovický lodivod Jiří Veber.

Verva bude mít šanci na reparát v pátek už na domácím stadionu Ivana Hlinky, kde bude od 17.30 hodin hostit mužstvo Olomouce.