No, řekněte sami: V Podkrušnohorském derby se Litvínov dostal do vedení až ve 33. minutě díky veteránovi Hüblovi. Energetici odpověděli minutu před koncem druhé třetiny Grígerem – srovnáno.

Třetí perioda přinesla detektivní zápletku. Verva šla do vedení ve 44. minutě díky Mikúšovi a domácí nenalezli recept, jak vyrovnat. Tak v samém závěru odvolali z klece Novotného a inkasovali potřetí do prázdné, protože Gerhát měl přesnou mušku. Ale… Půl minuty před koncem dokázaly Vary ještě snížit na rozdíl jediné trefy z hole Syčáka, a ti co odešli na autobus museli začít litovat. Domácí ještě dostali možnost přesilové hry, ale ta už naštěstí pro žlutočerné ke zvratu nevedla. Verva má tři body.

K. Vary – Litvínov 2:3 (0:0, 1:1, 1:2)

Branky a nahrávky: 39. Gríger (Kozák), 60. Sičák (T. Rachůnek, Gríger) – 33. V. Hübl (F. Lukeš), 44. J. Mikúš (Petružálek, Kašpar), 60. Gerhát.

HC Energie Karlovy Vary: F. Novotný (Kuchař) – Plutnar, Šenkeřík, Kovačevič, Kozák, Sičák (A), M. Rohan, Šafář – T. Rachůnek, Gríger, Flek – T. Mikúš, R. Vlach, O. Beránek – Stloukal, Skuhravý (C), Gorčík – Lapšanský, Balán (A), Kohout.

HC VERVA Litvínov: Janus (Petrásek) – Ščotka, Porseland, Baránek, Graborenko, Suchánek, L. Doudera, Romančík – Kašpar, J. Mikúš (A), Petružálek – F. Lukeš(A), V. Hübl, Válek (C) – Trávníček, Gerhát, J. Černý – Jurčík, M. Hanzl, D. Tůma.