Žádost byla klubu schválena, teď byl za úkol jen vymyslet, aby se oficiální klub nepletl s tím esportovým. "Nakonec přišel nápad na menší úpravu barev loga. Zkombinovat černou, modrou a bílou se nám povedlo úchvatně a teď nezbývá než jen podávat dobré výkony na ledě. Věřím, že si i u nás v Mostě najdou cestu k esportovému klubu nějací fanoušci, jako je tomu například v nedalekém Chomutově." doplňuje zakladatel esport klubu v Mostě Tomáš Urban.

"Ani jsem nevěděl, že takový projekt existuje. Ale na druhou stranu se mi ta myšlenka líbí a spojení esport týmu s naším klubem muže být do budoucna dost zajímavé. Klub MOSTEČTÍ LVI, se od doby co jsme ho založili dost rozrůstá a dnes je to hodně sledovaná značka. Toto může z hlediska sledovanosti a reklamy přinést něco nového a zajímavého. Přeji klubu hodně úspěchů v esport lize." popisuje  předseda hokejové klubu MOSTEČTÍ LVI Lukáš Bednařík.

V utkání 24. kola Tipsport extraligy hostil Litvínov na svém Ledě celek Plzně, prohrál 2:4. Foto: Deník/Edvard D. Beneš
Série L+L v extralize pokračují. Litvínov nestačil na Plzeň, Liberec uspěl venku

Dobré ohlasy přichází i od vedení města, kterému se nápad se založením esportového klubu v Mostě líbí. "Jsem moc rád, že naši hokejoví MOSTEČTÍ LVI inspirovali mladé lidi z našeho města a dohodli se na propůjčení loga jejich užití ve formě esportu. Most má další podobu, díky které se lidé mohou více dozvědět nejen o mosteckém sportu, ale také o našem městě." popisuje primátor města Mostu Jan Paparega.

Výkony, výsledky a zajímavosti z mosteckého esportového klubu, naleznete na facebooku nebo instagramu. Zápasy pak můžete sledovat na YouTube.

Facebook: https://m.facebook.com/100078059887369/
Instagram: https://www.instagram.com/mostectilvi_esport
YouTube: https://youtube.com/@mostectilviesport

Tomáš Urban