Viktore, tak vstup do sezony parádní. Co vy na to?

Určitě nám pomohl brzy vstřelený gól, zklidnili jsme se a mohli hrát svou hru. Nebylo to takové to urputné, kdy každý z týmů čeká na první branku. Tím to podle mne bylo.

Vy dnes hned dvě branky. Takže i pro vás vydařený vstup do sezony.

To ano, ale nikdy do toho člověk nejde s tím, že mu to tam začne hned padat (úsměv). My jsme se chtěli prezentovat svým stylem, což se nám podařilo a navíc nám to tam ještě napadalo.

Navíc dvě trefy určitě pomohou takhle v začátku i vašemu sebevědomí, že?

Vždycky je to lepší, když se člověk prosadí. I kvůli tomu, že tým se uklidní a je uvolněnější. Když je to naopak a dlouho se čeká na góla, tak pak je to takové divočejší. Navíc když se člověk hned takhle trefí ustupuje i únava, najednou je více sil.

Čekali jste, že Vary budou s Dudou a Hruškou v útoku až takhle špatné? Vpodstatě si nevypracovali žádnou vážnější šanci.

Jak jsem řekl, je to možná i tou rychlou trefou, oni pak trochu odpadli a my je k ničemu nepustili. Snad až ve druhé třetině jsme už nebyli tolik důslední, ale jinak jsme zápas kontrolovali, odskočili o další góly a podali jsme výborný výkon.

Fanoušci slavili vítězství skoro jako byste vyhráli titul.

(úsměv) No atmosféra byla parádní. Bylo to ovlivněné těmi góly a hokejem, který jsme předvedli. Myslím, že je dneska musel bavit. Doufám, že se nám to bude dařit po celou sezonu.