Už v první třetině Táborité ukázali, jak jsou karty rozdané, když úvodní dvacetiminutovku ovládli 4:0. Most se vrátil do hry v prostředním dějství, kdy po gólech Berčíka a Böhma stáhl na rozdíl dvou tref, jenže domácí další čtyřgólovou smrští ve třetí periodě nedali Lvům nadechnout a urvali tři body.

Hana Mučková je novou tváří DHK Baník Most.
Nový Anděl do branky. Házenkářský Most přivedl reprezentantku Mučkovou

Tábor - Mostečtí Lvi 8:2 (4:0, 0:2, 4:0)

Branky a nahrávky: 6. Seidl (Šulek, Suchánek), 9. Severa (Dančišin), 12. Dančišin (Suchánek), 15. Severa (Milfait), 47. Jáchym (Krliš, Huna), 47. L. Prášek (Zíb, Suchánek), 48. Milfait (Dančišin, K. Černý), 55. L. Prášek (Zíb) – 21. Berčík, 33. Böhm (T. Urban II, Pačan).

Hockey Club Tábor: Gába (Žajdlík) – Jáchym, Hubata, Suchánek (A), K. Černý, Říha, Ondřej, Plášil – Severa, Krliš, Milfait – J. Duda, Matušík (A), L. Prášek – Šulek, Nevšímal, Huna – Zadražil, Zíb, Seidl (C) – Dančišin. Trenér: Jakub Grof.

Mostečtí Lvi: Hosnedl (Tuhý) – Nedrda (A), Steinocher, Havlůj (C), Havlík, Šoustek, Hoffmann, T. Urban II – Řehoř, Pačan, Písařík – Šimeček, V. Král, Berčík – Mical, Kýhos (A), Böhm. Trenér: Vladimír Kýhos.