„Já žádné napětí necítím, ale hráči se po dlouhé přípravě už určitě těší,“ prohlásil včera odpoledne litvínovský kouč Jaroslav Hübl, jehož tým v letní přípravě naznačil solidní potenciál.

„Chceme hrát ze zajištěné obrany, ale budeme se snažit předvádět hru, co jsme hráli loni, tedy nátlakový hokej a dávat hodně gólů. Na ty se fanoušci těší. Taktika na Spartu? Dát víc gólů než soupeř, doufám, že se nám to podaří,“ řekl s úsměvem Hübl.

Spartu posílili například brankář Pöpperle, beci Procházka, Gulaši či útočníci Kratěna, Broš, Výborný a Ručinský. Právě návrat posledně jmenovaného na litvínovský led v roli hostujícího hráče, to bude pro zaplněný stadion poutavá epizoda extraligové premiéry.

„Nebude to pro mě všední zápas, Těžko říct, co všechno můžu od zápasu očekávat,“ netajil v médiích velká očekávání po návratu z NHL Martin Ručinský.

„S mistráky přijde větší motivace a zábava,“ uvedl po návratu ze švédského angažmá zkušený a důrazný zadák Libor Procházka.

Litvínov se soupeře nebojí. „Nakoupili spoustu drahých hráčů a každý od nich očekává výhry. Na druhou stranu si myslím, že ani takového soupeře se bát nemusíme,“ dodal litvínovský trenér.