„Některé mladé hráče jsme zařadili do přesilovek, jiné do oslabení, abychom viděli, jak si umí poradit si jinými rolemi. Posbíráme hráče, co máme v různých týmech, abychom je viděli. Proto jsme si stáhli i Petera Jánského, abychom se rozhodli, jestli s ním dál pokračovat či ne. To je naším cílem,“ řekl pro klubový web trenér Jiří Šlégr. Ten navíc usilovně pracuje i na novém trenérovi.

„V každém případě musíme najít trenéra, to je hlavní priorita. Ten tým, který máme, je z 80 % podepsaný, takže budeme jen dotahovat určité věci v obraně. Chceme přivést nějaké obránce. Je pravda, že letos jsme měli až neskutečnou smůlu, kolik se nám zranilo obránců. To jsem nikdy nezažil,“ kroutí hlavou Šlégr a dodává k osobě trenéra, po kterém se klub shání:
„Musíme přivést trenéra, který mužstvu přinese náboj a ofenzivní hokej. Myslím, že se kluci v posledních čtyřech zápasech cítili komfortně. Takže tomu, kdo přijde, bychom se pokusili vysvětlit, že tenhle systém fungoval. Jak s tím naloží, rozhodne on sám. Není jednoduché sehnat trenéra, který by zapadl do nastavené koncepce. Uvidíme, jak to všechno dopadne. Já netvrdím, že to nebudu já, ani že to budu já. Budu hledat trenéra, který se do toho systému bude hodit.“

Jak už bylo řečeno, klub chce zapracovat hodně na defenzivě. „Když už se nám v obraně někdo chytl, tak se zranil nebo musel odejít. Je to složité. Určitě se na to chceme zaměřit, protože v útoku kvalita je a potvrdilo se to především v posledních čtyřech zápasech. Uvidíme, co bude na trhu, co se nám povede přivést,“ vyhlíží následující dny Jiří Šlégr.