„Jsem rád, že jsem se dokázal trefit, to čekání už bylo dlouhé. Jaká změna oproti minulým zápasům? Začali jsme hrát více jako jeden muž, více bojovat," řekl litvínovský útočník Rostislav Martynek, který dal první gól v sezoně.

„Nedaří se nám výsledkově. V prostřední třetině jsme se dostali do šancí, ale nedokážeme je proměnit. Výsledky dotahujeme, ale vítězit se nám nedaří," litoval chomutovský forvard Vojtěch Kubinčák, bývalá opora Litvínova.

17. kolo hokejové extraligy:

HC Verva Litvínov - Piráti Chomutov 2:1 (1:0, 0:0, 1:1)

Branky a nahrávky: 15. Martynek (Majdan, J. Černý), 50. Jánský (Ručinský, Hübl) - 60. J. Mrázek (Rutta). Rozhodčí: Šír, Mikula - Gebauer, Lederer. Vyloučení: 6:7. Využití: 1:0. Diváci: 5802.

Sestavy:

Litvínov: Francouz - Pavlík, Zeman, Šlégr, Gula, Posmyk, Sklenička - Jánský, Hübl, Lukeš - Rosa, Hanzl, Ručinský - Majdan, J. Černý, Martynek - Písařík, Jurčík, R. Pšurný. Trenéři: Rulík a M. Hořava.

Chomutov: Kostúr - Krstev, Malec, J. Mrázek, Pulpán, Šulák, Kučný, Bartejs, Rutta - Balej, Jaroslav Svoboda, Bartečko - D. Hruška, Divíšek, Kubinčák - Hřebejk, Sikora, Šagát - Kaše, Kämpf, Račuk. Trenéři: Čelanský, Skořepa a Veber.