Nezvykle brzo po dovolené se na ledě sešli i borci z Litvínova. Staronový trenér Jiří Šlégr měl po ruce i slovenskou defenzivní posilu Adama Jánošíka. Na ledě se objevili i Kristian Reichel a Josef Myšák, kteří působí v zámoří.

„Tým pro nadcházející sezonu máme uzavřený a uvidíme, jak to bude v jejím průběhu pokračovat. Kádr máme velice dobrý,“ řekl kouč a zároveň generální manažer Vervy Šlégr.

Na tréninku nemohl chybět čtyřicetiletý veterán Viktor Hübl, který načíná už 17. sezonu v Litvínově. Brzký start na ledě přivítal.

„Chceme víc potrénovat, tak jsme šli dřív na ledě. Aspoň jsme z toho moc nevypadli, není to špatný,“ culil se zkušený centr, kterému v historickém bodování klubu chybí na legendárního Ivana Hlinku 57 bodů. „Jak je člověk starší, tak se na novou sezonu a zápasy těší. Musíme se co nejlíp připravit, aby nám to pak šlo v sezoně.“

Krušnohorci budou střídat tréninky na ledě s posilovnou. První zápas odehrají v sobotu 27. července. V Liberci se utkají s účastníkem KHL Spartakem Moskva, kde působí někdejší litvínovský útočník Robin Hanzl.