Východočeši dva góly zapsali už v první třetině díky Kevinu Klímovi a Jordannu Perretovi. Třetí branku domácí přidali v posledním dějství. Severočeši gólově tentokrát mlčeli a do konce základní části jim zbývají dva zápasy a to v neděli doma Olomouc a v úterý budou cestovat do Karlových Varů. 

Verva si pojistila brankoviště. Denis Godla podepsal nový kontrakt

Brankář Vervy Denis Godla.Brankář Vervy Denis Godla.Zdroj: HC Verva Litvínov

Litvínov udržel ve svém kádru brankáře Denise Godlu. Litvínovská jednička se s vedením klubu dohodla na nové smlouvě. „Udržet Denise bylo pro nás klíčové. V letošní sezóně opět předvádí výborné výkony a je základním stavebním kamenem našeho týmu. Jsme rádi, že jsme se dohodli na nové dvouleté smlouvě,“ říká generální ředitel klubu Pavel Hynek.

Rodák z Kežmaroku do Litvínova přišel před sezónou 2020/2021 a stal se jasnou jedničkou tradičního extraligového klubu. Za Vervu odchytal již 90 zápasů s úspěšností zásahů 90,78% a z toho sedmkrát udržel čisté konto. Šestadvacetiletý brankář si v černožlutém dresu připsal 43 vítězství.

Slovenský gólman tak bude pokračovat už ve třetí sezóně v dresu Vervy. Aktuálně se řadí na 13. místo v počtu odchytaných utkání mezi brankáři v historii Litvínova. „Jsem rád, že jsme se s vedením klubu dohodli. Mou prioritou bylo prodloužit smlouvu v Litvínově. Cítím se tady dobře, mám hodně známých a v kabině spolu dobře vycházíme. Se Zdeňkem Orctem jsme si sedli a hodně mě toho naučil po hokejové i životní stránce. Jsem rád, že budu moci pokračovat v Litvínově a dále se zlepšovat,“ říká brankář Denis Godla.

FK Baník Most-Souš (v modrém) čeká generální na jarní odvety v divizi B.
Jde se do finiše! Baníkovce čeká doma generálka s Rokycany