„Teď jsme odehráli těžké zápasy, ale v každém zápase náš brankář podržel a dával nám šanci na vítězství. Škoda, že jsme nedali gól a nedokázali jsme srovnat. Jsou to vyrovnané zápasy, je to o jedné střele. V dalším zápase musíme najít způsob, jak skórovat,“ má jasno litvínovský kapitán a útočník Matúš Sukel´.

Má pravdu, střetnutí jsou vyrovnaná. I v tom druhém nebylo do samotného konce jasné, zda si Dynamo dokráčí pro výhru. "Byl to podobný zápas jako ten první, kdy jsme se přetahovali s Litvínovem o jeden gól. Jsme rádi, že se nám ve druhém utkání podařilo vstřelit první gól, což do naší hry přineslo trochu klid. Oni pak museli hrát více ofenzivně. Stejně to ale byl těžký zápas. Rozhodla trpělivost, obětavost a víra v soustředěný výkon po celých šedesát minut, i když nám to trochu uklouzlo ve druhé části. Přesto jsme dokázali udržet vedení a odolali jsme tlaků Vervy," hodnotil střetnutí pardubický Patrik Poulíček, který se prosadil necelé tři vteřiny před závěrečnou sirénou.

„Pardubice mají silné mužstvo, ale my jsme také silné mužstvo. Teď jedeme domů, kde věřím, že ukážeme svou sílu a dokážeme vyhrát. Hlavně nám pomůže plný zimák. Myslím si, že to budou jiné zápasy,“ má jasno Sukel´. Ve čtvrtek zápas startuje v 17.30, v pátek od 19.00 hodin. Sledovat bitvy Vervy s Pardubicemi je možné i na náměstí Míru v Litvínově, kde je připravená projekce i občerstvení.