Mostečané se sice dostali do vedení už po třech minutách díky obránci Danielu Šoustkovi, jenže pak už trefovali zařízení jen hosté z hlavního města. „Letňany jsou hodně kvalitní celek. Dobře bruslí, napadají, jsou silné na kotouči. My jsme k tomu nepřistoupili tak, jak jsme měli s lehkou hlavou. Proti takovému týmu do toho musíme jít, odevzdat tam všechno a to jsme dneska prostě neudělali,“ uvědomoval si v klubové televizi po debaklu zadák Mostu Šoustek.

„Ve středu nás čeká Příbram. Určitě se musíme připravit lépe. Do zápasu vstoupit lépe s tím, že chceme získat tři body. Musíme být dravější, agresivnější a jít si za tím,“ ví Daniel Šoustek.

Podzimní duel Málkov – Perštejn, domácí hráči v černém.
HLASUJTE: Bídný Perštejn, mizerné Meziboří a tlupa vlčáků, která chce postup

Mostečtí Lvi - Letci Letňany 1:8 (1:3, 0:3, 0:2)

Branky a nahrávky: 3. Šoustek (Písařík, Kostourek) – 4. Niko (Sklenář, Korčák), 6. Š. Turek (Sklenář, Mrňa), 15. Poppel (Korčák, Sklenář), 26. Poppel (Z. Fiala), 34. Korčák (Pšenička, Poul), 35. Korčák, 50. Sklenář (Kysela), 56. Drtina (Arnošt, Mrňa).

Mostečtí Lvi: Hosnedl (Kovařík) – Havlík, Havlůj, Šoustek, Nedrda, Hocelík, Steinocher – Šimeček, Řehoř, J. Procházka – Jindra, Kostourek, Písařík – T. Urban II, Mical, Böhm – Buberl. Trenér: Vladimír Kýhos.

HC Letci Letňany: Nečas (Okuniev) – L. Chalupa, Z. Fiala, Niko, D. Němeček, Drtina, Gurjevskij, Hamšík – Mrňa, Arnošt, Š. Turek – Korčák, Sklenář, Poppel – Kysela, Pšenička, Poul – Vacín, Mácha, Theimer – Labuzík. Trenér: Jaroslav Nedvěd