Jak dopadly mise do soupeřových arén?

Liberec podlehl v Mladé Boleslavi 1:2, litvínovská parta v Českých Budějovicích dokonce 1:4.

Reparát mohou složit oba poražené týmy už při pátečních duelech 2. kola. V nich budou mít shodně výhodu domácího prostředí.

Liberec se dostal Bartovičem už po pěti minutách do vedení, ale domácí do poloviny zápasu skóre dokonale otočili. Petr Nedvěd, jeden z lídrů hostujících Bílých Tygrů, utkání nedohrál. Dvě minuty před koncem zasáhl do oblasti hlavy a krku Gajovského a dostal trest pět minut plus do konce utkání…

Litvínovu utkání nevyšlo. Třebaže nastoupil i bek Jiří Šlégr, na porážce jeho týmu to nic nezměnilo. Čestný gól dal v poslední třetině, už za stavu 4:0, Kubinčák.

Extraliga, 1. kolo:

Ml. BOLESLAV – LIBEREC 2:1

(1:1, 1:0, 0:0)

Branky: 9. Nouza (Sýkora, Duben), 28. Sýkora (Nouza) – 5. Bartovič.

Č. BUDĚJOVICE – LITVÍNOV 4:1

(2:0, 2:0, 0:1)

Branky: 13. Kůrka, 16. Gulaš, 26. Květoň (Hřebejk), 38. Snopek (Melichar, Kůrka) – 43. Kubinčák (Hübl).