Přesto to se Severočechy vypadalo v zápase bledě. Hosté ještě dvě minuty před koncem vedli 2:1. Ale domácí dostali výhodu přesilové hry a tu beze zbytku zužitkovali, když se přesně v 58. minutě prosadil Zdráhal. V prodlouženi pak byl hned ze začátku ve velké šanci Estephan, ale Novotného nepřekonal. Rozhodly tak samostatné nájezdy, kdy se Hradec neprosadil ani jedinkrát a za Litvínov byli úspěšnými exekutory Fronk a Estephan. V pátek se Litvínov představí proti Hradci znovu, tentokrát na jeho ledě.

Litvínov - Hradec Králové 3:2 SN (0:0, 1:2, 1:0 - 0:0)

Branky a nahrávky: 36. Sukeľ (Estephan, F. Lukeš), 58. P. Zdráhal (F. Lukeš, Estephan), rozh. náj. Estephan – 24. Jergl (Ščerbak, Kevin Klíma), 27. Lalancette (Blain).

HC VERVA Litvínov: Godla (Neužil) – Stříteský, D. Kolář, Strejček, Hrbas, D. Zeman, Demel – P. Zdráhal, Estephan, Kudrna – Jarůšek, Sukeľ, P. Straka (A) – Fronk, Gerhát, P. Svoboda – M. Havelka, V. Hübl (C), Zygmunt – F. Lukeš (A).Trenér: Vladimír Růžička.

Mountfield HK: F. Novotný (Kiviaho) – Nedomlel, Blain, Kalina, F. Pavlík (A), Jank, McCormack, Šalda – Smoleňák (C), Lev (A), Oksanen – Perret, Kevin Klíma, Jergl – Ščerbak, Lalancette, Kelly Klíma – R. Pilař, Cingel, Orsava.Trenér: Tomáš Martinec.