OBRAZEM: Litvínov po pěti porážkách zabral. Slavil v prodloužení

Litvínov – Hokejisté litvínovské Vervy slavili po pěti hluchých zápasech vítězství.

11.10.2011

Litvínov (v černém) doma porazil Karlovy Vary v prodloužení 4:3.Foto: DENÍK/Jan Vraný

Trápení litvínovských hokejistů je u konce. Krušnohorci konečně vstřelili víc jak jeden gól a uťali tak šňůru pěti porážek. Extraligové Vervě pomohla z bryndy úterní divoká dohrávka 1. kola s posledními Karlovými Vary, které Litvínov udolal 4:3 v prodloužení. Podkrušnohorské derby rozhodl kapitán Ručinský, který zaznamenal první dva góly v sezoně.

„Bylo vidět, že jde o zápas dvou týmů, které jsou v krizi. Začalo se opatrně, nikdo nechtěl udělat chybu. Paradoxně nás nakoplo to, že jsme prohrávali. Pak jsme se zvedli a zápas otočili. Bohužel o vítězství jsme rozhodli až v prodloužení,“ řekl obrozený hrdina zápasu Martin Ručinský.

Na první gól se čekalo až do poloviny zápasu, pak ale diváci viděli během necelých devíti minut hned pět gólů. Když Zucker poslal hosty do vedení, Litvínovským se okamžitě vkradly černé myšlenky na šestou porážku v řadě. Chmury rychle zahnal svým prvním gólem v sezoně Ručinský, který ve 34. minutě propálil z kruhu Mensatora a srovnal stav. Brzy po něm skóroval v přesilovce pěti proti třem Hübl a Mensator odjel na střídačku. V následné klasické početní výhodě překonal náhradníka Závorku Hanzl a domácí tak třemi góly během tří minut otočili výsledek na 3:1. Radost jim ale ještě na konci druhé třetiny zkazil Nosek, který v přesilové hře vsítil kontaktní gól.

Do třetí periody nastoupil místo Fraňka gólman Volke a toho už po 31 vteřinách „přivítal“ gólem z první střely Kumstát – 3:3. Zvrátit vývoj mohl ve 47. minutě Hujsa, ale minul prázdnou klec. Stejně si vedl v 57. minutě na druhé straně Zucker a podkrušnohorské derby tak dospělo do prodloužení. V čase 61:26 v přesilovce vystřelil Litvínovu druhý bod Ručinský a ukončil tak sérii pěti porážek.

Litvínov - K. Vary 4:3 pp (0:0, 3:2, 0:1 - 1:0)

Branky a nahrávky: 34. Ručinský (V. Hübl, Frolík), 37. V. Hübl (Lukeš, Jenáček), 37. Hanzl (Gerhát), 62. Ručinský (V. Hübl, Lukeš) - 30. Zucker (Skuhravý, Zaťovič), 39. D. Nosek (Gřegořek), 41. Kumstát (Pech, Košťál). Rozhodčí: Hrubý, Fraňo - Bádal, Lhotský. Vyloučení: 4:7. Využití: 3:1. Diváci: 4 550.

Litvínov: Franěk (41. Volke) - Černošek, Kubát, Jareš, Stříteský, Skuhrovec, Brejčák, Kousalík - Frolík, V. Hübl, Ručinský - Trávníček, Heinisch, Lukeš - Kubinčák, Jenáček, Bojer - Majdan, Hanzl, Gerhát - od 41. navíc Hujsa. Trenéři: Kýhos a Kučera.

Karlovy Vary: Mensator (37. Závorka) - D. Nosek, Gulaši, Bombic, Gřegořek, M. Rohan, Mocek, Gründling, Parýzek - Kumstát, Pech, Košťál - Dej, Melenovský, Skladaný - Zucker, Skuhravý, Zaťovič - Kupec, T. Klíma, Kuběna. Trenéři: Baďouček, Pešout a Kněžický.

Autor: Václav Veverka

11.10.2011 VSTUP DO DISKUSE

SERVIS

Výroba - Výroba Pomocní dělníci ve výrobě 13 000 Kč Pomocní dělníci ve výrobě POMOCNÍ DĚLNÍCI VE VÝROBĚ. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Třísměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 13000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: POMOCNÍ DĚLNÍCI VE VÝROBĚ, Požadujeme dobrý zdravotní stav, odpovědnost, samostatnost, flexibilitu, zručnost, výpis z RT, HLÁSIT SE: p. Jánská tel.: 775 030 258, osobně každé úterý od 10.00 - 13:00hod. v hotelu Domino. Pracoviště: Production automotive, spol. s r.o.- rai most, 435 01 Havraň. Informace: Iveta Jánská, +420 775 030 258. Stavebnictví - Stavebnictví Zedník 20 000 Kč Zedníci (kromě zedníků ohnivzdorného zdiva) ZEDNÍK. Požadované vzdělání: nižší střední odborné. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 20000 kč. Volných pracovních míst: 10. Poznámka: ZEDNÍK, POŽADUJEME :, - praxe v oboru min. 5 let, časovou flexibilitu, spolehlivost, ŘP sk. B výhodou, NABÍZÍME: , - pracovní poměr na dobu určitou, následně s prodloužením, - odpovídající mzdové ohodnocení, HLÁSIT SE: Drožová Kateřina, tel.: 476440717 volat PO - Pá 7:00 - 15:00hod., e-mail: drozova@herkul.cz, osobě po telefonické domluvě. Pracoviště: Herkul a.s.-2, 435 21 Obrnice. Informace: Kateřina Drožová, +420 476 440 717. Administrativa - Administrativa Administrativní pracovník 7 500 Kč Všeobecní administrativní pracovníci VŠEOBECNÝ/ -Á ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNÍK/ -ICE. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Dvousměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 7500 kč, mzda max. 9500 kč. Volných pracovních míst: 3. Poznámka: VŠEOBECNÝ/ -Á ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNÍK/ -ICE, Místo vhodné pro OZP., POŽADUJEME:, - výpis z RT, - spolehlivost, - komunikativnost, NÁPLŇ PRÁCE:, - znalost práce na PC (Word, Excel, Internet, e-mail), HLÁSIT SE: Vocílková Oldřiška, tel.: 603524277, volat Po-Pá, od 9:00 do 13:30 hod, e-mail: vocilkovaoldriska@seznam.cz, osobně po telefonické domluvě.. Pracoviště: Lexfin s.r.o.-1, 436 01 Litvínov 1. Informace: Oldřiška Vocílková, +420 603 524 277. Potravinářství - Potravinářství Pekař 13 000 Kč Pekaři VÝROBNÍ DĚLNÍK/- ICE. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Dvousměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 13000 kč, mzda max. 15000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: VÝROBNÍ DĚLNÍK/- ICE, Nevyučené zaučíme., Dvousměnný provoz, noční směny., Zaměstnanecké výhody: stravenky., HLÁSIT SE: Berezňák Milan, volat v čase PO-PÁ od 8:00 do 15:00 hod. tel.: 608448824, e-mail: milan.bereznak@japek.cz, osobně po telefonické domluvě.. Pracoviště: Japek, s.r.o. - 2, Podkrušnohorská, č.p. 210, 435 42 Litvínov 8. Informace: Milan Berezňák, +420 608 448 824.

Most (v zeleném) se postaví nováčkovi z Plzně.

Most se v neděli postaví nováčkovi Superligy

Dva roky stará bitva Andělů s Metzingenem. Spousta zkušených hráček už v Mostě není.
13

Andělé hrají v Evropském poháru s Metzingenem. Přijde čas pomsty?

Do Litvínova přichází švédský obránce Mathias Porseland

Litvínov - Hokejová Verva posiluje v obranných řadách. Na sever Čech míří zkušený švédský obránce Mathias Porseland. Ostřílený dvaatřicetiletý ofenzivní bek by tak měl zacelit mezeru po odchodu Karla Kubáta do KHL. S klubem podepsal smlouvu do konce sezóny.