Vervu čekají kvůli vynucené korona pauze dva zápasy během dvou dní. Už v pátek zamíří na led silného Liberce, tam se začíná od 18.00.

První výhra v přípravě se začala rodit už v první třetině, kterou „chemici“ po trefách Zygmunta, Jarůška a Mahboda ovládli jasně 3:0.

Po bezbrankové střední periodě pokračovaly střelecké manévry domácích v závěrečné třetině, kdy se do střeleckých listin zapsali Pospíšil, Havelka a podruhé Jarůšek. Výsledek? Výhra 6:0.

Litvínov – K. Vary 6:0

Třetiny: 3:0, 0:0, 3:0

Branky a nahrávky: 6. Zygmunt (Ščotka, Jícha), 7. Jarůšek (Březák, P. Zdráhal), 16. Mahbod, 45. Pospíšil (V. Hübl, F. Lukeš), 47. M. Havelka (L. Doudera, Jícha), 50. Jarůšek (P. Zdráhal).

Litvínov: Zajíček – Štich, Ščotka, Březák, Balinskis, Kudla, L. Doudera – P. Zdráhal, Mahbod, Jarůšek – Pospíšil, V. Hübl, F. Lukeš – Petružálek, Lyszczarczyk, Stříbrný – Zygmunt, Jícha, M. Havelka.