Poprvé v extraligové kariéře zažil dvougólový večer obránce Filip Pavlík, který přidal i jednu asistenci. Třikrát nahrával na gól veterán Martin Ručinský. „Konečně jsem trefil bránu," smál se Pavlík. „Velkou roli v tom sehráli spoluhráči, kteří clonili před brankářem. Snažíme se hrát co nejlépe v obraně a z toho vyplývají ty góly."

V předposledním utkání na Hlinkově stadionu v základní části vyhrála Verva i bez nejproduktivnějšího muže celé soutěže Viktora Hübla, který kvůli nemoci chyběl vůbec poprvé v sezoně. Krušnohorce to ale v ofenzivních manévrech nepřibrzdilo. Domácí, kteří vedli už od 1. minuty, zlomili zápas v závěru druhé třetiny, kdy odskočili z 1:0 na 3:0.

Další zápas má Litvínov na programu až ve středu, kdy pod libereckým Ještědem dojde na severočeské derby.