Šestnáctiletý Jan Myšák dnes, v pátek 14. září, debutoval na ledě Mladé Boleslavi na křídle druhého útoku a překonal klubovou legendu Roberta Reichela o šest dní. Myšák si navíc svůj debut užil v zápase, kdy Litvínov vyhrál 4:3.

Myšák nastoupil v utkání v Mladé Boleslavi ve druhé lajně vedle matadorů Lukeše a Hübla. I když jeho útok nebodoval, mohl se při svém životním debutu radovat z vítězství. Krušnohorci vedli ve 35. minutě po brance Gerháta z trestného střílení, premiérové trefě za Litvínov Tůmy, Mikúše a Kubáta už 4:1. Jenže domácí se ještě ve druhé třetině dostali na rozdíl jediného gólu. V posledním dějství se hosté ubránili tlaku soupeře a odvezli si všechny body.

Mladá Boleslav – Litvínov 3:4 (1:2, 2:2, 0:0)

Branky a nahrávky: 7. Žejdl (Bernad, Látal), 35. Němeček (Pláněk, Klepiš), 40. Orsava (Žejdl) – 7. Gerhát (TS), 19. D. Tůma (Kubát, Gerhát), 21. J. Mikúš(Petružálek), 35. Kubát (Petružálek)

BK Mladá Boleslav: Krošelj (Kantor) – Hanzlík (C), Bernad, Němeček, Pláněk, Kotvan, Dlapa, Kurka – Klepiš, T. Knotek, Šťastný – Látal, Žejdl (A), Orsava – Vondrka, Skalický, Pacovský (A) – P. Kousal, Najman, Martin Procházka

HC VERVA Litvínov: Janus (Hanuljak) – Baránek, Hunkes, Kubát, Sörvik, Ščotka, L. Doudera, Šesták – J. Černý (A), J. Mikúš, Petružálek – F. Lukeš, V. Hübl (A), Myšák – Trávníček (C), Gerhát, D. Tůma – Matoušek, M. Hanzl, Jurčík