O rozmachu Lvů rozhodla na ledě Kobry poslední třetina. Do té Mostečané vstupovali se ztrátou 1:2. A pak se začaly dít věci. Brankář Hosnedl zabetonoval bránu, Kobry už se gólově neprosadily a na straně Mostu postupně skórovali Řehoř a dvakrát Šimeček. Hotovo, stav série srovnaný 1:1. Sobota 9. března tak na mosteckém zimáku slibuje solidní drama. Třetí rozhodující střetnutí startuje v městě pod Hněvínem v 15.00 hodin.

Druhý zápas předkola play off Litvínova proti Plzni.
OBRAZEM: Po indiánské stezce prošli i podruhé! Verva zase složila Plzeň

2. zápas předkola play off:

Kobra Praha - Mostečtí Lvi 2:4 (2:0, 0:1, 0:3), stav série: 1:1

Branky a nahrávky: 3. J. Stejskal (Bříška, F. Vlček), 19. Houška (S. Tichý) – 40. Řehoř (Šimeček, Jindra), 48. Šimeček (Řehoř, Steinocher), 53. Šimeček (Steinocher), 58. Havlůj.

HC Kobra Praha: Málek (Ondrík) – J. Stejskal, Šteiner (A), T. Duda, Shaklein, Dudáček, Horáček – Bříška (A), Šťastný (C), Nagy – Houška, S. Tichý, F. Vlček – Míšek, Petrák, M. Kvasnička – Matuška, Janča. Trenér: Miloslav Šeba.

Mostečtí Lvi: Hosnedl (Kovařík) – Křen, Havlůj (C), Steinocher, Hoffmann, Rykl, Böhm (A), Vojíř – Berčík, Písařík, J. Procházka – Jindra, Řehoř, Šimeček – Buberl, V. Král, Mical.
Trenér: Vladimír Kýhos st.