Na výsledku pracovali jako stroj. V první a druhé třetině dali po dvou brankách, poslední periodu završili třígólovým nášupem.

„S nezměrnou radostí bych chtěl vyjádřit obrovské uznání naší skvělé týmové rodině za brilantní výkony v nedávných zápasech, především v souboji s týmem Benátek. Rád bych vzdal hold nejen hráčům, ale i našemu talentovanému trenérskému štábu, kteří jsou nezbytnou součástí naší úspěšné cesty,“ rozplýval se nadšením nový majitel hokejového Slovanu Michael Agateljan.

Zdroj: Deník

Novým vedoucím týmem soutěže jsou Piráti z Chomutova, kteří ovládli hit na ledě Tábora, kdy se střetl druhý s prvním a Severočeši táborské komando zválcovali 5:2.

„Z naší strany výborný zápas. Výborné nasazení, obětavost, takticky jsme to odehráli perfektně. Možná nám pomohl i začátek a rychlý gól. Zápas jsme měli pod kontrolou, škoda snad jen znovu zbytečných vyloučení v závěru. Ale jinak šlo o zasloužené vítězství,“ byl spokojený chomutovský trenér Petr Martínek.

Mostečtí Lvi doma přemohli Cheb po nájezdech 4:3.Mostečtí Lvi doma přemohli Cheb po nájezdech 4:3.Zdroj: Tomáš Urban

„Šance, co jsme měli, jsem nevyužili. Zároveň jsme dostali laciné góly. U týmu jsme krátce, musíme se z chyb poučit a jít od zápasu k zápasu, nic jiného nám v tuto chvíli nezbývá,“ krčil rameny táborský Richard Lobo.

Drama se servírovalo v Mostě, kde už se domácí Lvi viděli jako čerstvý majitel tří bodů. Jenže soupeř z Chebu se nedal tak snadno a v závěrečné desetiminutovce nepříznivé skóre 1:3 dokázal srovnat a dotáhnout střetnutí až do nájezdů, kde šikovné ruce předvedl domácí Šimeček a urval pro Lvy dva body za výhru 4:3.