Hübl nastoupil ve druhém útoku se svým nerozlučným parťákem Lukešem a přibyl k nim ještě velký litvínovský talent Jan Myšák, který možná v šestnácti letech nakoukne do extraligy. „Je šikovný, rozumíme si,“ chválí mladého talenta Hübl.

Viktore, druhý přípravný zápas s Kladnem a opět výhra. Teď jasně 5:0. Jaké to bylo střetnutí?

Dnes o hodně lepší než první zápas na Kladně. V úterý asi bylo trošku vidět, že jde o první duel a led nebyl nic moc, byla to spíše plácaná. Dneska tam byly k vidění i hezké akce, dopředu jsme dobře napadali, bylo to dobré.

Hráli jste na menším zimáku v Mostě a ten byl narvaný. Co jste říkal takové návštěvě?

Říkal jsem si, že někdo se možná přišel jen zchladit (úsměv). Ale koukal jsem, že tolik lidí si našlo cestu. Asi si chtěli zlepšit náladu po loňsku (úsměv). Doufám, že to takhle bude i dál.

Určitě se hraje i přátelák lépe, když vypadá návštěva takhle, že?

Je to lepší, když přijdou lidé. Vždycky se to hraje pro lidi, i když jsou to přípravné zápasy. Jsme rádi, že nás přijdou povzbudit i v přátelských zápasech.

Dvě výhry, i když jde o přípravu, jsou asi fajn. Takové povzbuzení?

Určitě, i když je to jen přátelák. Každopádně góly padaly, párkrát jsme nechali i brankáře na holičkách, ale ať si taky zachytají (úsměv). Moc branek jsme ale nedostali, takže fajn. Na druhou stranu jsou to pořád jen přáteláky, takže musíme takhle šlapat dál a do sezony se připravit, co nejlépe.

Máte nového trenéra, tak jaký má zatím rukopis? Přišel s něčím novým?

Myslím, že ano, jsou tam změny. Máme tam ještě nějaké nepřesnosti, musíme si zvykat, ale dneska už to třeba bylo lepší a já věřím, že se to bude zlepšovat i nadále a naladíme to akorát na start extraligy.

V lajně s vámi hraje mladý Jan Myšák. Tak jak se vám zatím líbí. Má na kontě už gól, teď přihrávku.

Paráda, dobrý, vždyť teprve přišel, je mu šestnáct. Zatím to vypadá dobře, rozumíme si a doufám, že to přeneseme do zápasů trochu více střelecky. Měli jsme hodně šancí, nějakého góla navíc jsme dát mohli, ale doufám, že si je schováváme na ty důležitější zápasy.