Extraligový hokejový klub HC Benzina Litvínov získal další dvě posily. Na hostování do konce ledna příštího roku přichází 22letý útočník Robin Hanzl, stejnou formou bude v kádru trenéra Vladimíra Kýhose, avšak až do konce dubna 2012, působit 30letý obránce David Pojkar.

Oba jsou kmenovými hráči prvoligového HC Slovan Ústečtí Lvi a oba už krátce v extraligovém litvínovském týmu v loňské sezoně úspěšně působili.

Vedení litvínovského klubu angažování letních posil s pořadovými čísly pět a šest potvrdilo ve včerejší tiskové zprávě.

Bývalý juniorský reprezentant Hanzl je považován za velký talent českého hokeje, patří k lídrům ústeckého celku a v loňské sezoně odehrál v Litvínově pět zápasů. Pojkar odehrál v minulém ročníku extraligy za HC Benzina o jedno střetnutí méně, v litvínovském týmu však působil rovněž v sezonách 2005/06 a krátce 2009/10.

Už dříve vedení litvínovského klubu angažovalo slovenské nováčky Martina Hujsu ze Slovanu Bratislava a Jána Brejčák z Popradu. Dohodlo se rovněž na příchodu Martina Frolíka, který v minulé sezoně hostoval z Kladna ve slovenské extralize v Košicích. Na další spolupráci se HC Benzina dohodl i s brankářem Martinem Volkem.

A dobrá zpráva pro fanoušky zní: kdo si koupí permanentní vstupenku od 7. července do 5. srpna, uvidí zápasy play off 2012 zdarma.