HC Litvínov – HC Bílí Tygři Liberec 7:0 (3:0, 2:0, 2:0)

V prvním zápase po suché, letní přípravě se na domácím ledě představil HC Litvínov, když mu za soupeře byl jeden z nejlepších celků uplynulé sezóny. V obou týmech se představily nové posily, včetně mladých, nedávno ještě juniorských hráčů. A ti právě otevřeli skóre celého zápasu. Už ve třetí minutě se dokázal prosadit domácí David Zíma, který tak po nájezdu a střele v pádu dal na 1:0. Druhou branku v šestnácté minutě přidal jeho kolega z útoku Bronislav Andres a třetí padla hned za minutu, když svůj důraz před brankou zhodnotil další mladý hráč Matěj Stříteský. Tak skončila i první třetina.

Druhá se nesla v podobném duchu. Domácí brankář Petr Franěk si chvílemi mohl dát pauzu a poprosit o kafíčko, protože se hrálo jen na jednu branku. A to se projevilo i gólově. Ve 25. minutě se prosadil František Lukeš a o dvě minuty později se podruhé trefil Andres.

Ve třetí třetině se sice hra mírně otočila a i Bílí Tygři několikrát zahrozili před Fraňkovo svatyní, ale to jen do 50. minuty. Z rychlého protiútoku se totiž prosadil již šestou brankou domácí Trávníček. Po následné buly ještě v téže minutě přidal sedmou branku domácích Jakub Černý.

HC Litvínov: Franěk – Reichel, Rindoš, Lukeš – Hübl, Jánský, Trávníček – Bahenský, Černý, Vrtek – Lomička, Andres, Zíma, Mach – Walter, Kroupa, Poživil, Punčochář, Kubát, Martinka, Stříteský
HC Liberec: Fikrt – Blažíček, Moravec, Jiruš, Harant, Zíb, Holub, Jareš, Hrach, Krstev, Pabiška, Kašpařík, Pletka, Bartovič, Šachl, Procházka, Klimenta, Hruška, Víšek, Vantuch, Dušek a Špaček.
Branky: 3. Zíma, 16. a 27. Andres, 17. Stříteský, 25. Lukeš, 50. Trávníček, 50. Černý. Vyloučení 8:10. Využití 3:0. Diváci: 650.