Pražané připravili Krušnohorcům krušné chvilky. Po první třetině se oba celky ještě rozešly do šaten za bezbrankového stavu. V prostředním dějství hosté otevřeli skóre ve 24. minutě z hole Zdráhala, který se do sestavy vrátil po zranění. Pak přišla studená pražská sprcha - domácí ještě v závěru třetiny dokázali srovnat. A naplno udeřili v závěrečné periodě a to stálo za to -  v čase 46:21 zvyšoval pro Spartu z nařízeného trestného střílení Šmerha a přesně o 22 vteřin později Vitouch dostal Spartu do dvoubrankového vedení. Na to už hosté zareagovat nedokázali.

HC SPARTA PRAHA – HC VERVA LITVÍNOV 3:1 (0:0, 1:1, 2:0)

Branky a nahrávky: 39. Němeček, 47. Šmerha z trestného střílení, 47. Vitouch (Němeček, Moravčík) – 24. P. Zdráhal (Jarůšek, Estephan). Rozhodčí: Šír, Šindel – Brejcha, Votrubec. Vyloučení: 3:6. Bez využití. Střely na branku: 35:27. Diváci: 1 000.

HC Sparta Praha: Machovský – Moravčík, Matuškin, M. Jandus, Němeček, A. Polášek, T. Pavelka, Pogorišnyj – Šmerha, Sobotka, M. Řepík – E. Thorell, R. Horák, Prymula – Dvořáček, D. Kaše, M. Forman – T. Jandus, Vitouch, J. Strnad. Trenéři: Jandač, Hořava, Hamara a Hlinka.

HC VERVA Litvínov: Godla – Balinskis, Irving, Hrbas, Strejček, Demel, Stříteský, D. Kolář – Jarůšek, Estephan, P. Zdráhal – P. Straka, V. Hübl, Fronk – M. Chalupa, Sukeľ, F. Lukeš – Zygmunt, J. Jícha, M. Havelka. Trenéři: Růžička a Sýkora.

Mostecké házenkářky v nově otevřeném očkovacím centru v hotelu Cascade.