Litvínovští trenéři zamíchali útočnými formacemi a úspěch se dostavil. Domácí sice šli do vedení díky Pechovi, který se prosadil i před pár dny v Litvínově, ale Verva v závěru druhé třetiny srovnala v přesilovce, kdy domácí branku obkroužil Lukeš a střelou pod víko nedal Honzíkovi šanci. Vše se rozhodlo osm minut před koncem, kdy se po nahrávce brankáře Januse prosadil Martin Hanzl.

"Celou sezonu mě provází střelecká smůla, nemám štěstí, ale snažím se zůstat pozitivní a věřím, že se rozstřílím," řekl v České televizi Martin Hanzl ještě před posledním dějstvím, kde se stal hrdinou ve žlutočerném dresu. 

Sparta Praha - Litvínov 1:2 (1:0, 0:1, 0:1)

Branky a nahrávky: 11. Pech (Delisle, Kumstát) – 39. F. Lukeš (V. Hübl, Sörvik), 52. M. Hanzl (Janus).

HC Sparta Praha: Honzík (Machovský) – Piskáček, Tomáš Dvořák, Blain, Kalina, Gregorc, Delisle, T. Pavelka– Smejkal, Černoch, Pšenička – Říčka, P. Vrána, Kudrna– Kumstát, Pech, Forman – Buchtele, Sill, Beran.

HC VERVA Litvínov: Janus (Hanuljak) – Suchánek, Hunkes, Baránek, Sörvik, Šesták, Ščotka, Romančík – F. Lukeš, V. Hübl, Petružálek – Trávníček, Gerhát, Myšák – Jurčík, M. Hanzl, J. Černý – Matoušek, Válek, Jícha.