Od nové sezóny bude mít HC Benzina Litvínov maskota. Vznikl ve spolupráci s generálním partnerem klubu, společností Benzina , a bude jím gepard, který Benzině propaguje značková paliva jménem Verva.

„V této souvislosti hledá klub člověka, který maskotu vdechne život a v kostýmu jej „stvoří“ na ledě a v hledišti při zápasech,“ řekl tiskový mluvčí hokejového Litvínova Vladimír Novotný.

Klub tak zájemcům nabízí zajímavou a každý zápas honorovanou práci při extraligových utkáních. Na druhou stranu požaduje: plnoletost, základní bruslařskou dovednost, kreativnost, komický talent a spolehlivost.

Zájemci se mohou hlásit do 15. srpna 2011 na mail: info@hcltv.cz, pod heslem MASKOT. Uvést musejí jméno, věk, adresu, mail, mobilní telefon, případně své zkušenosti s podobnou činností.

Vzhledem k nutné zastupitelnosti budou přijati dva lidé. Navíc klub hledá pro maskota – geparda i jméno. Návrhy se jmény mohou lidé zasílat na adresu: info@hcltv.cz hledají se jména mužského rodu.

„Vybereme nejlepší a finální jméno bude vybráno hlasováním v anketě na našem webu, tedy opět fanoušky,“ doplnil Novotný. Své návrhy mohou lidé poslat klubu do 15. srpna 2011. Uvést musejí své celé jméno, mobilní telefon a mail. Autora vítězného návrhu klub odmění.

vn, vev