Litvínovský hokejový klub pochopil, že mu začíná ujíždět vlak s cílovou stanicí play off, a proto dělá všechno možné, aby ho dohonil. Po ostudné domácí porážce s Brnem 1:7 se vedení rozhodlo, že na nedělní televizní zápas roku s Plzní (18.10) zlevní vstupenky na polovinu ve snaze přilákal na stadion co nejvíce fanoušků!

„Vedení klubu se rozhodlo pro zvýšení návštěvnosti a tím i vytvoření maximální možné divácké podpory našemu mužstvu, o 50ti procentním snížení cen vstupenek na domácí utkání s HC Plzeň 1929,“ píše se v tiskovém prohlášení Benziny.

Představitelé klubu se po každém utkání zabývá výkony a výsledky mužstva a po debaklu s Kometou rozebíralo situaci týmu a jeho neuspokojivé postavením v tabulce opakovaně a o to intenzivněji.

„Stav mužstva je vedením společnosti analyzován. Jsou prováděny pohovory s jednotlivými hráči i trenéry s cílem nalézt pravé důvody současných neúspěchů, vyvodit z nich závěry a co nejrychleji realizovat odpovídající reálná opatření,“ oznamuje vedení. „Tato opatření spočívají zejména v motivaci samotných hráčů, rozebrání chyb v utkání a stanovení způsobu jejich eliminace. Dále v získání některých hráčů na střídavý start z jiných klubů a podobně. Máme jednoznačný zájem na tom, získat v základní části extraligy pozici do desátého místa tabulky.“