Na sever Čech se vrací skvělý útočník a dosavadní českobudějovický tahoun Viktor Hübl, defenzivu posílí zkušený explzeňský bek Stanislav Jasečko. Oba podepsali nové smlouvy na dva roky.

Litvínov opět prahne po play off, vedle hrajících ikon Jiřího Šlégra a Roberta Reichela jim do vyřazovací části sezony mají dopomoci v nové sezoně další nováčci.

“Když sestavujete před sezonou tým, tak jednáte s řadou hráčů. My jsme spokojení. Tým bude silnější,“ říká šéf litvínovského klubu Václav Hořejší a jedním dechem dodává: „Prioritou bylo posílit obranu a kvalitně zacelit mezeru po končících útočnících. Podařilo se obojí.“

Končí obránci Jan Hranáč, Lukáš Poživil a Martin Tůma. V útoku už nebudou figurovat Lukáš Bednařík, Jan Benda, Vladimír Machulda, Zbyněk Sklenička a Roman Tomas.

Nováčky vedle Hübla a Jasečka jsou mládežnický reprezentant Německa Martin Walter z Hamburgu a kadaňský Vladislav Vrtek. Zůstává také Ivan Švarný z Třince.

Do přípravy byli zařazeni i mladí hráči Petr Lomička, Ondřej Martinka, Bronislav Andres, Jakub Maxa, Martin Macha David Zíma.

„Změny už nečekáme. Věříme, že se prosadí i mladí hráči. Někteří půjdou třeba na střídavý start, ale kádr chceme mít široký, aby bylo kam sáhnout,“ dodal Hořejší.