Verva zápas nezačala dobře a první třetinu ztratila 0:2, kdy se trefili boleslavští hráči Kousal a po něm i Zbořil.

Litvínov se ale do bojovného utkání dokázal po trefách beka Cibulskise a forvarda Gerháta vrátit a dokonce vyrovnal. V závěru druhé periody, ale vrátil hostům náskok Bernad a to se ukázalo jako klíčové.

Verva se snažila náskok opět smazat, ale další trefu už nepřidala a Boleslav naopak v úplném závěru výhru zmiňovanou trefou do prázdné branky potvrdila.

V pátek se litvínovská parta představí v Třinci.

Extraliga, 23. kolo:

Verva Litvínov – Mladá Boleslav 2:4 (0:2, 2:1, 0:1)

Branky a nahrávky: 23. Cibulskis (Demel, V. Hübl), 34. Gerhát (Demel, Myšák) – 15. P. Kousal (Najman), 19. A. Zbořil (Klikorka, J. Stránský), 40. Bernad (R. Zohorna, Fillman), 60. J. Strnad (Fillman). Rozhodčí: Šindel, Lacina – Brejcha, Gerát. Vyloučení: 2:2. Využití: 1:0. Oslabení: 0:0. Střely na branku: 18:18.

Litvínov: Godla – Irving, Ščotka, L. Doudera, Cibulskis, Kudla, Demel, Březák – P. Zdráhal, M. Hanzl, Jarůšek – Válek, V. Hübl, Pospíšil – Látal, Gerhát, Myšák – Zygmunt, Helt, M. Havelka

BK Mladá Boleslav: J. Růžička – Šidlík, Ševc, Dlapa, Pláněk, Bernad, Fillman, Klikorka – Lunter, R. Zohorna, Šťastný – Jääskeläinen, A. Zbořil , J. Stránský – Flynn, Najman, P. Kousal – J. Strnad, Cienciala, Bičevskis.